Jsem certifikovaná účetní v oboru účetnictví a finance (Svaz účetních, reg.číslo 806176) s více než dvacetiletou praxí ve společnosti s ručením omezeným, kde jsem měla na starosti veškerou ekonomickou a právní agendu společnosti.

certifikat_cb

Své služby ráda poskytnu živnostníkům a drobným podnikatelům, podnikatelským právnickým osobám, ale i neziskovým organizacím, neboť mám zkušenosti s vedením účetnictví například pro mateřská centra.

Můžete se na mne spolehnout při vybudování účetnictví „na zelené louce“ a jeho následném vedení.

Ráda za Vás připravím, zkontroluji a podám daňová přiznání všeho druhu, jako například k dani z příjmů, z DPH, ze silniční daně, z daně z nemovitých věcí, ze srážkové daně, z daně ze závislé činnosti.

Vezmu na sebe starost s vedením mzdové a personální agendy. Pomohu Vám s výkazy pro banky a leasingové společnosti, pokud budete žádat o úvěr nebo se ucházet o uzavření leasingové smlouvy.

Pomohu Vám odhadnout finanční situaci Vašich klientů. Pomohu Vám při uzavírání obchodních smluv. Budu za Vás sledovat úhrady Vašich pohledávek, a pokud nastane nemilá situace, že se k platbě Váš klient nebude mít, pomohu Vám se sepsáním žaloby, s jednáním s exekutory i s přihláškou do insolvečního řízení.  

Při své práci nespoléhám jen na svoji hlavu, ale spolupracuji s daňovými poradci a auditory, a jsem neustále ve střehu ohledně změn daňových, účetních a ostatních předpisů upravujících podnikání.

A pokud by přece jen došlo k nějakému nedopatření, jsem profesně pojištěna na škody způsobené v souvislosti s mou činností.

V každém případě Vám nabízím spolehlivost, odpovědnost, odborný a profesionální přístup a diskrétnost.

Zaujala Vás nabídka mých služeb? Potřebujete se na něco zeptat?
Pokud ano, budu velmi ráda, když mne nezávazně kontaktujete:

e-mailová adresa:
marie@ucetnictvi-pospisilova.cz
mobilní telefon:
+420 605 207 242